GESTRA Polonia

Znana i ceniona w Europie firma, zajmująca się produkcją urządzeń dla branży ciepłowniczej, zróżnicowanych funkcjonalnie i parametrycznie odwadniaczy pary i zaworów zwrotnych.

W zakresie produkcyjnym firmy GESTRA AG znajduje się między innymi: armatura regulacyjna (zawory regulacyjne z siłownikami elektrycznymi i pneumatycz-nymi), układy automatycznej regulacji (ciśnienia, temperatury, przepływu, poziomu i inne), armatura regulacyjna bezpośredniego działania (zawory redukcyjne, zawory nadmiarowe, mechaniczne, regulatory temperatury), armatura pomocnicza (osadniki zanieczyszczeń, wzierniki i inne), armatura odcinająca i zwrotna (zawory odcinające grzybkowe, zawory kulowe, przepustnice, zawory zwrotne i klapy zwrotne).


Termin dostawy:

w przypadku zamówienia odwadniaczy termostatycznych, zaworów odwadniających, zaworów zwrotnych w większości przypadków dostępne są z magazynu. Przy pozostałych zamówieniach czas oczekiwania wynosi około 4…6 tyg.


Warunki finansowe:

w zależności od ilości i typów zakupionej aparatury udzielamy rabatów, które mogą osiągnąć nawet do 30% ceny katalogowej.