Czym się zajmujemy?


Podstawowym zakresem naszej działalności na rynku polskim i europejskim jest automatyzacja procesów przemysłowych, a w szczególności automatyka wodnych i parowych kotłów przemysłowych oraz części ogólnych kotłowni.


Naszym Klientom od lat zapewniamy fachową i kompleksową obsługę dzięki wysokiej klasy specjalistom pracującym w naszym biurze.


Naszym zadaniem jest rozwiązywanie Państwa codziennych problemów poprzez wybór najlepszych rozwiązań technicznych, projektowanie, kompletacje, montaż, uruchomienie obiektu wraz ze szkoleniami dla Państwa pracowników.


Świadczymy dla Państwa usługi w zakresie doboru i sprzedaży aparatury takich firm jak: ARI-ARMATUREN, ASCO-JOUCOMATIC, BELIMO, BROEN DZT, EMERSON, GESTRA, LDM, NARZĘDZIOWCY, REGIN, RÜEGER, SABUR. TOSHIBA, ToyoDenki, TRAFAG a także zajmuje się kompletacją urządzeń przeznaczonych do realizacji inwestycji.


Zapraszamy do współpracy!
Prezes Zarządu

mgr inż. Marek Nowak

W ciągu ostatniego ćwierćwiecza nasza bliska współpraca z czołowymi producentami kotłów jak i ich przedstawicielami zaowocowała zautomatyzowaniem, w różnym stopniu, pracy ponad dwustu kotłów wodnych i parowych o konstrukcji płomienicowo - płomieniówkowej i wodno – rurowej.


W procesach technologicznych zachodzących w czasie wytwarzania energii MERPRO promując i automatyzując kotły zasilane ekologicznym paliwem jakim jest bez wątpienia gaz ziemny, olej opałowy oraz paliwa odnawialne (słoma, zrębki) przyczynia się w dużej mierze do ochrony naszego środowiska.


Certyfikaty

Zapraszamy do zapoznania się z uzyskanymi przez Nas certyfikatami.

Certyfikat BROEN-DZT S.A.

Certyfikat GESTRA.

Certyfikat GESTA Polonia.

Certyfikat GESTRA.

Certyfikat GESTRA.

Certyfikat LDM.

Certyfikat LDM.

Autoryzacja ABUR.